Računovodstvo: 047 777 576, Ravnateljica: 047 410 668      047 777 757      ravrtic.slunj@gmail.com

Predavanje za odgojitelje pod vodstvom mr. sci. Nade Žanko, prof. psihologije

U srijedu, 18. 10. 2023. godine u našem vrtiću je održano prvo od tri predavanja iz područja psihologije na teme: “Ponašanja djece i tehnike rada s djecom”, “Suradnja s roditeljima” i “Uspješna komunikacija u kolektivu”, zbog podrške i jačanje kompetencija odgojitelja.
Predavačica je mag. psych. Nada Žanko, psihoterapeut, edukator i supervizor transakcijske analize.
Predavačica je odgojiteljima približila razloge različitih ponašanja djece predškolske dobi, pomogla boljem razumijevanju tih ponašanja te preporučila tehnike rada s djecom pri različitim ponašanjima. Predavanju je prisustvovalo 23 odgojitelja iz matičnog i područnog vrtića.
Sljedeće predavanje je predviđeno za sljedeći tjedan.