Programi

• poludnevni u trajanju od 4 do 6 sati dnevno

Redoviti:

• cjelodnevni u trajanju od 7 do 10 sat
Program javnih potreba: program predškole Program javnih potreba: program predškole
Posebni: program ranog učenja engleskog jezika

Program je namijenjen djeci čiji roditelji iskažu potrebu i želju za ranim učenjem engleskog jezika. Cilj Engleske radionice je usvajanje osnova engleskog jezika gdje djeca u obliku igraonice uče jezik. Kroz igru (pjesmice, brojalice, rimu, ples, čitanje priča, radne listove) te zabavno i poticajno okruženje uvodimo djecu u zanimljiv svijet engleskog jezika.

Program javnih potreba: program za djecu u godini prije polaska u osnovnu školu koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja (program predškole).