Računovodstvo: 047 777 576, Ravnateljica: 047 410 668      047 777 757      ravrtic.slunj@gmail.com

Postupak upisa

PRAVILNIK O IZMJENAMA PRAVILNIKA O NAČINU OSTVARIVANJA PREDNOSTI PRI UPISU DJECE U DJEČJI VRTIĆ SLUNJ

Pravilnik o načinu ostvarivanja prednosti pri upisu djece u Dječji vrtić Slunj

Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o načinu ostvarivanja prednosti pri upisu djece u Dječji vrtić Slunj

Obavijest roditeljima o postupku upisa djece za pedagošku godinu 2024./2025.

Poštovani roditelji,

Želimo vas obavijestiti da će se uskoro donijeti Plan upisa i objaviti poziv za upis djece u programe našeg vrtića za nadolazeću pedagošku godinu. Želimo osigurati transparentnost i pravovremenu informaciju o svim relevantnim detaljima vezanim uz upis.

Planiramo provesti sve radnje zaprimanja prijava, bodovanja u skladu s utvrđenim rokovima te objavu rezultata upisa do kraja lipnja ove godine.

Sve detalje o postupku upisa, uvjetima i potrebnim dokumentima bit će objavljeni našoj web stranici. Također, bit ćemo dostupni za sve dodatne informacije i pitanja koje imate u vezi s procesom upisa.

Ostajemo na raspolaganju za bilo kakve dodatne informacije i radujemo se suradnji s vama u postupku upisa vaše djece u naš vrtić.

Dječji vrtić Slunj