Računovodstvo: 047 777 576, Ravnateljica: 047 410 668      047 777 757      vrtic-slunj@h-1.hr, djecji-vrtic-slunj@hotmail.com

Objava liste reda prvenstva za upis djece u pedagošku godinu 2021./2022.

Poštovani roditelji,

sukladno članku 8. Pravilnika o načinu ostvarivanja prednosti pri upisu djece u Dječji vrtić Slunj te članku 2. Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o načinu ostvarivanja prednosti pri upisu djece u Dječji vrtić Slunj, Povjerenstvo za upis utvrdilo je listu reda prvenstva za upis djece.

U Dječji vrtić Slunj upisuju se djeca do rednog broja 38. Djeca koja nisu ostvarila upis raspoređena su na listu reda prvenstva prema dobi od starijeg ka mlađem. Kada se tijekom pedagoške godine oslobodi jedno ili više mjesta u vrtiću, ta će se mjesta popunjavati djecom redom prema postignutom mjestu na listi reda prvenstva.

Sva djeca prijavljena za upis u područni vrtić su primljena.

Lista reda prvenstva za upis djece u pedagošku godinu 2021.-2022.