Računovodstvo: 047 777 576, Ravnateljica: 047 410 668      047 777 757      ravrtic.slunj@gmail.com

Dječji tjedan u našem vrtiću

Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i aktivnost posvećena djeci koja se obilježava od 1953. godine. Uvijek se održava u prvom punom tjednu listopada i traje sedam dana. Ove godine Dječji tjedan počinje u ponedjeljak, 3. listopada 2022. na Međunarodni dan djeteta i završava u nedjelju, 9. listopada 2022.

Odgojno – obrazovne skupine matičnog i područnog vrtića ovaj tjedan su ispunile mnoštvom aktivnosti vođenim prepoznatljivim motom Dječjeg tjedna: „Ljubav djeci prije svega“.

U interijeru vrtića starija mješovita vrtićna skupina “Bubamare” i srednja mješovita vrtićna skupina “Pahuljice” pripremile su izložbu pod naslovom “Dječji podsjetnik roditeljima”, dok je u sobi dnevnog boravka mlađa vrtićna skupina “Leptirići” izradila plakat “Dječji tjedan”.