Računovodstvo: 047 777 576, Ravnateljica: 047 410 668      047 777 757      ravrtic.slunj@gmail.com

Završna priredba za predškolce

Jučer, 17. 6. 2024. godine je u Lovačkom domu Korana održana završna priredba za ovogodišnju generaciju predškolaca koji su se na primjeren način oprostili od vrtića. U prekrasnom prirodnom ambijentu su izveli prigodan program za roditelje i sve okupljene. Roditelje su pozdravile ravnateljica vrtića i odgojiteljice skupine “Pahuljice” koje su djeci zaželjele sve najbolje u školskim izazovima od jeseni, a roditeljima zahvalile na suradnji, a ponajprije na povjerenju u brizi za svoje najveće blago, a to su djeca.                                                                                                                                                                                                                          Drage naše Pahuljice, sretan vam put u školu, u budućnost i sve najbolje vam želimo u vremenu pred vama.                                  Postanite dobri učenici i dobri ljudi kojima će se ponositi vaš vrtić, vaša škola, vaša obitelj i cijela zajednica!