Računovodstvo: 047 777 576, Ravnateljica: 047 410 668      047 777 757      vrtic-slunj@h-1.hr, djecji-vrtic-slunj@hotmail.com

Područni vrtić Pčelice

Dvije odgojno – obrazovne skupine Područnog vrtića Pčelice proslavile su 50 godina rada Dječjeg vrtića Slunj. Djeca mješovite vrtićne skupine s odgojiteljicama su izradila čestitku, a djeca mješovite jaslične skupine su uz čestitku osmislila i pjesmicu. Njihovi radovi nalaze se u Dječjem vrtiću Slunj.

“Veliki i mali, oduvijek su znali, da u vrtić trebaju ići svi jer tamo se može igrati, veseliti i svašta naučiti. U jaslicama djeca uče boje, razvijaju karaktere svoje. Vrtić pak, svima je drag i cijeli život ostavlja u srcu trag! U maloj školi brojevi i slova, svakakva su tu čuda nova. Pišu se imena, prezimena, pa i čitave rečenice, djeci je uvijek veselo lice!

Naš dragi vrtić slavi rođendan, neka nam stoji čvrsto i hrabro svaki dan, kako bismo svi u njemu veseli i sretni bili i puno toga naučili!

Zdravlja i sreće svima, velikima i malenima, nek’ zajedno svi uživamo u radu i nikad ne gubimo u veselje nadu!”