Računovodstvo: 047 777 576, Ravnateljica: 047 410 668      047 777 757      vrtic-slunj@h-1.hr, djecji-vrtic-slunj@hotmail.com

Lista reda prvenstva za upis djece za pedagošku godinu 2018./2019. u cjelodnevni i poludnevni program matičnog vrtića Slunj

Poštovani roditelji,

u nastavku slijedi lista reda prvenstva za upis djece za pedagošku godinu 2018./2019. u cjelodnevni i poludnevni program matičnog vrtića Slunj donesena u skladu s Pravilnikom o načinu ostvarivanja prednosti pri upisu djece u Dječji vrtić Slunj (“Glasnik Karlovačke županije” 22/14, Službeni glasnik Grada Slunja” 1/15 i 6/16).

Nadalje, u skladu s Općom uredbom o zaštiti osobnih podataka, imena i prezimena djece objavljena su pod šiframa koje su ujedno urudžbeni brojevi s obrazca za prijavu djeteta. Svaki podnositelj prijave dobio je prilikom ponošenja prijave njezinu presliku na kojoj je vidljiv urudžbeni broj. Ukoliko ima roditelja koji nisu dobili iste ili su ju zagubili, neka kontaktiraju vrtić.

Broj djece koji je ostvario pravo upisa u cjelodnevni program matičnog vrtića Slunj je 26.

Lista reda prvenstva za cjelodnevni program

Lista reda prvenstva za poludnevni program