Dan: 6. travnja 2021.

Slavimo Tjedan zdravlja u našem vrtiću

Dječji vrtić Slunj priključio se slavlju Tjedna zdravlja od 6. do 9. travnja 2021. godine. Tjedan zdravlja u vrtiću pokrenuo je tim projekta Živjeti zdravo ne bi li se dodatno osvijestila važnost zdravih navika te se napravio važan korak prema očuvanju zdravlja.

Svakog dana u ovom tjednu obilježit ćemo jednu ili više tema koje se odnose na zdravlje. Zajedno ćemo “Uskočiti U Utorak”, “Proslaviti SUPER zdravu srijedu”, “Čuvati Čistu vodu u Četvrtak” i “Probdjeti Pospani Petak”.

Sretni smo što su se djeca i odgojitelji rado uključili u Tjedan zdravlja te je tako i naš vrtić dio priče o zdravlju!